Imeliste inimeste erilised lood

Keskkonnasõbraliku kudumibrändi Story of Afterlife uut kollektsiooni tutvustava näituse „Expose” avamine toimub juba sel  reedel, 15. septembril Tartu Loomemajanduskeskuse kohvikus Spargel.

Näitusel põimuvad üheks tervikuks fotod imelistest Eesti inimestest just siin ja praegu, nende ilusad ja erilised lood ning Story of Afterlife uude kollektsiooni kuuluvad kudumid, pakkumaks vaatajale inspiratsiooni ning innustamaks seeläbi uute lugude sündi.

Näituse fotode autor on noor ja andekas moefotograaf Julia Shashkina ning näituse kujundajaks Kaisa Reimand. Näituse avamisel esitletakse ka fotodest ja selle juurde kuuluvatest tekstidest valminud Story of Afterlife inspiratsioonimärkmikku ning värsket zero waste põhimõttel valminud T-särkide kollektsiooni.

Selleks, et lisada õhtusse killuke maagiat, on appi võetud ka iidne voltimiskunst. Nimelt ütleb uskumus, et kui ühte tegevust korrata 1000 korda, siis loob see soodsa pinnase oma soovide maailma lahti laskmiseks. Story of Afterlife’il on ligi 800 soovilindu juba valmis volditud ning avamisõhtul saavad ühineda ka kõik külastajad, saates seeläbi teele ka oma soovid. Ainult näituse avamise õhtul on võimalik kuulda ja näha juba Story of Afterlife Hooandja videost tuttavat imelist tantsu ja muusika kooslust Eline Selgise ja Meije esituses.

Näituse avatakse kell 19.00 ning kohapealt saab osta ka avamisõhtu ilusate hindadega Story of Afterlife kampsuneid, inspiratsioonimärkmikke ja inspireerivate kirjadega särke.

Näitus jääb avatuks kuni 20. oktoobrini.

Lisa kommentaar