Illusioonid, kontrastid ja vastandid

Brand NO.8 kevadise loomingu taga olid illusioonid, kontrastid, vastandid, aga ka eelmisest hooajast tuttavat elegants ja sportlikkus.

“Illusioonid ja kontrastid on valdkonnad, mida selles kollektsioonis näha saab,” tutvustab bränd moehuvilistele terminit nagu “Chubb Illusion”. “See näitab objekti kontrasti, mis varieerub olenevalt välisvälja kontrastsusest. Vorm võib jääda samaks, kuid asetades selle teisele väljale, deformeerub ta visuaalselt, kuid tegelikult on see illusioon,” selgitab disainer Svetlana Puzõrjova põnevat inspiratsiooni allikat.

Valge ja musta kombinatsioon rõhutab kontrastsust, olles justkui päev ja öö. Valge värv aga isikustab võrdsust, sisaldades võrdselt kõiki olemasolevaid spektrivärve. Sellel kõigel on moelooja sõnul tähendusrikas tähendus, andes ühtaegu edasi nii sära kui külma. “Must ei ole värv, vaid selle puudumine, olles puhtuse ja võrdsuse omamoodi vastand. Tõmmates paralleeli eluga, siis inimese jaoks on peamine leida tasakaal musta ja valge vahel, ei saa eitada ühte äärmust, olles teisel pool. Ühte eitades kaotab inimene tasakaaluratta nagu köielkõndija tsirkuses,” avab disainer, lisades, et inimeste olemasolu on ilus, sest iga päev peame elu tasakaalustama ja tunnetama. “Eriti praeguses reaalsuses,” lisab ta.

Kollektsioon esindab ka kombinatsioonide ja ühtsuse temaatikat. “Selle põhjuseks on eelkõige ekspressiivne stiil ja tekstuur – näiteks karmid aksessuaarid ning kauboi-stiilis saapad koos lillelise lendleva kleidiga.”

Brand NO.8 moenädala kollektsioonis saab näha ka uut ja trendikat color block kombinatsiooni, lilleprinti, sära ja valguse murdumist ning pastelltoonides bukleekangast.

Möödunud hooajast kandub edasi ka elegantsi ja sportlikkuse ühendamise teema. “Praeguses üürikeses elus püüab naine olla produktiivsem ja ratsionaalsemalt aega sisustada, kuid samas säilitada naiselikkust ja väljendada oma sisemist ilu välismaailma,” lisab disainer, et kõik väline on sisemise ilming.

Lisa kommentaar