Iga päev on pidupäev

Laupäeval, 11. märtsil 25ndat korda toimunud Viru Keskuse moesündmus FIBIT rõõmustas publikut viie eriilmelise moeetendusega, kevadtrendidest disaineheteni. Moepeo avas saabunud hooaja värvikaimast valikust koosnev rikkalik moeetendus “Iga päev on pidupäev”, mille stiliseeris samal päeval ka isiklikku sünnipäeva tähistanud stilist Külli Piibar.

Julge käekirjaga stilist pakkus publikule efektset vaatemängu, trendikast värvidepillerkaarist popkunstist inspireeritud mustriteni.

“Minu etenduses näeb palju kevadsuviseid puhtaid värvitoone. Lemmikuks on kollane, alates sidrunikarvalisest kuni kiiskavani, aga ka valged ja kreemikad varjundid, mis kuumadel suveilmadel tõelisteks päästjateks osutuvad. Lisaks näeb põnevalt rõhutatud detaile, origaamimaailmast inspireeritud volüümikatest drapeeringutega varrukatest ümarate õlgadeni. Olulisel kohal on ka kotid, mida saab kanda nii, et käed on vabad. Kogu showd iseloomustab väikese vimkaga pidulikkus, nii nagu sünnipäevale kohane,” rääkis stilist.

Külli Piibari enda lemmiktrendideks sellel kevadsuvisel hooajal on meestesärgist inspireeritud naisterõivad ja pükstükid. “Pükstükist mugavamat asja lihtsalt ei ole, eriti tore, kui seda kaunistavad veel kerged triibud ja pehmelt langevad volangid. Mulle meeldivad väikese krutskiga julged vormid.”

Lisa kommentaar