Idamaine mustrimäng

Seekordses kevadsuvises Tiina by Tiina Talumees kollektsioonis hakkavad silma Jaapanist inspireeritud kirsiõiemotiivid, mis toovad meieni värske värvipuhanguna suurlinnade selle hooaja lillemustrite moetrendi.

Esmakordselt on kollektsiooni lisandunud jahedamatel suveõhtutel asendamatud kerged mantlid. Tiina by Tiina Talumees kollektsiooni esitletakse Jõhvi Balletifestivali raames 9. mail Jõhvi Kontserdimajas.

Tiina by Tiina Talumees on väikeseeria rõivabränd, mis toodetakse Tiina Talumehe Moestuudios erinevatesse suurusnumbritesse. Paljuski peegeldub siin moekunstniku enda igapäevane rõivastiil, ühendades praktilise kantavuse ja hooaja moetrendid.

„Olen selle brändi loonud tegusale edukale naisele, kes vajab rõivast, milles ta näeb hea välja terve päeva ja mis oma hinnalt on oluliselt kättesaadavam, kui erilistel hetkedel kantav kõrgmood. Nii ei pea ka endale igapäevast riietust valides loobuma Eesti oma kvaliteetse disaini eelistamisest,“ rääkis Tiina Talumees, kelle sõnul kollektsiooni mudelitest saab perfektselt kokku sobitada tervikuna toimiva garderoobi.

Trendika värvide- ja mustritemängu kõrval on kollektsioonis oma koht ka klassikalistel summutatud pastelltoonidel ja ajatutel mudelitel, mis ei sõltu moetrendidest ja sobivad seega alati kanda. Kollektsioonis on kasutatud kvaliteetseid mugavaid materjale, mis peamiselt pärinevad Itaaliast, näiteks viskoosi ja trikotaaži.

Tiina by Tiina Talumees kevadsuvise kollektsiooni esitlus toimub sellel aastal Jõhvi Balletifestivali raames 9. mail algusega kell 16.00 Jõhvi Kontserdimajas. „Kaunite kunstide sümbioosi täiustab veelgi meie selle aasta peaesineja Balletto Di Milano, kelle kostüümid on valminud Armani moemajas. Tiina loomingu kaunis naiselik joon haakub suurepäraselt balletti õhulisusega, pakkudes publikule nauditava vaatemängu,“ tutvustas tulevat üritust Jõhvi Kontserdimaja juhataja Piia Tamm. Esitletavat kollektsiooni on võimalik peale etendust kohapeal ka osta. Piletid etendusele on juba müügil Piletimaailmas.

Tiina by Tiina kollektsiooni saab osta Tiina Talumehe moestuudio salongpoest Rotermanni 5, Tallinna Kaubamajast, Eesti moedisaini poest Zero Baltika kvartalis ning Siisoni veebipoest.

Lisa kommentaar