Hõljudes läbi suve

Kodumaine rõivabränd Marimo on valmis saanud oma 2019 suvekollektsiooni, mis on inspireeritud eelmise aasta soojast Eestimaa suvest ning ilusatest ja imelistest puhkuse sihtkohtadest üle maailma.

Kollektsioonist leiab õhulised siiditopid ja kleidid, mis on valmistatud vaid parimatest luksuslikest siididest ning mittekortsuvast kvaliteetpolüestrist. Toonid on pastelsed ning suur rõhk kollektsioonis on oliivipuu- ja maastikumustril. Tooted on marimolikult minimalistikud ning klassikalised, kollektsioonist leiab mitmed armastatud Marimo mudelid uues värskes kuues.

“Sel korral keskendusin kollektsiooni luues just suvele, kuna Eestimaa kevad jääb enamasti väga üürikeseks ning talvised külmakraadid muutuvad peale pikka ootamist kiiresti suviseks soojaks. Inspireeritult eelmise aasta kuumast suvest soovisin luua kollektsiooni, milles saaks mõnusalt hõljuda läbi Eestimaa suve ning igas mõnusas soojamaa sihtkohas üle maailma,” kommenteerib Marimo peadisainer Mariliis Pikkar.

Marimo suvekollektsiooni Mari-Liis Fridolini seljas jäädvustas peamiselt Berliinis resideeruv Maiken Staak, meigi ja soengu tegi Ellen Walge ning stilistika Liis Plato.

Marimo suvekollektsioon on saadaval www.marimofashion.com ning Marimo esindusbutiigis Müürivahe tn 17 (sisenemine hoovist).

Lisa kommentaar