H&M Home avab uksed

H&M rõivabrändi uusim kauplus, mis hõlmab ka H&M Home kontseptsiooni, avatakse 23. oktoobril kell 14 Tallinnas Ülemiste keskuses, aadressiga Suur-Sõjamäe 4. H&M Home ühendab interjööri ja disaini, pakkudes moesõpradele laias valikus kodutekstiilitooteid ning sisustusesemeid, mis ühtivad hooaja trendidega.

3HA_0090_018R

Foto: H&M

“Pärast sel sügisel toimunud edukaid kaupluste avamisi Pärnus ja Narvas, on meil hea meel oma klientidele lõpuks ometi ka H&M Home kontseptsiooni tutvustada, mis toob sisustushuvilisteni trendikad interjöörilahendused ning kodutekstiili,” ütleb H&Mi Soome ja Baltikumi juht Marika Pyykkö. “Me ei jõua ära oodata, et saaksime kutsuda oma kliente inspireerivasse kauplusesse, mis pakub nii moodsaid rõivaid kui ka trendikaid kodutooteid parima hinna eest.”

Ülemiste keskuses kahel korrusel paiknev ning ligi 2300-ruutmeetrine H&Mi kauplus pakub laias valikus rõivaid nii naistele, meestele, noortele kui ka lastele, samuti sisadab see H&M Home kontseptsiooni.

Uue poe avamise hetkeks on mood talviste rõivatrendide, soojade kudumite ning volüümikate mantlite võimuses. Tekstuur, kontrast, külluslikkus ja soojus on ka H&M Home’i sellesügisese kollektsiooni märksõnadeks.

Avamise puhul antakse järjekorra kümnele esimesele inimesele 50 € kinkekaardi ning järgmisele 50 külastajale 20 € kinkekaardi. Lisaks saavad kõik kliendid, kes ostavad avanädalavahetusel (23.10-26.10.14) 30 € eest, 20% allahindlust.

Lisa kommentaar