H&M avab uhiuue poe

Eestis avatakse esmakordselt H&M Home osakonda hõlmav kauplus. Laias valikus kodutekstiilitooteid ja sisustusesemeid pakkuv kontseptsioon saab olema osa sügisel Ülemiste keskuses avatavast H&Mi poest.

3HA_0081_043R

Foto: tootja

H&M Home ühendab interjööri ja disaini, pakkudes laias valikus kodutekstiilitooteid ning sisustusesemeid, mis ühtivad hooaja trendidega.

“Me oleme äärmiselt põnevil, et meil on võimalus pakkuda H&Mi kodutooteid ka Eestis,” ütleb H&Mi Soome ja Baltikumi juht Marika Pyykkö. “H&Mi eesmärgiks on garanteerida meeldejääv ostlemiskogemus ühes unikaalse, mitmekesise ning laia kaubavalikuga. Tagame oma klientidele trendikad ja kvaliteetsed tooted parima hinna eest, et kodu värskendamine, täiendamine ning dekoreerimine seeläbi hõlpsamaks muuta.”

H&M Home on alates selle lansseerimisest aastal 2009 ühendanud moetrende ja kodusisustust, pakkudes seeläbi trendikaid lahendusi nii dekoratiivsetele elementidele kui ka igapäevaselt kasutatavatele esemetele. Tänu söögilauale mõeldud kaunistuselementidele muutub laua katmine lõbusaks tegevuseks, magamistubadest saavad tänu H&Mi voodikatetele ideaalsed pelgupaigad ning vannitoad muutuvad kaunite rätikute abil moekaks ja värskeks. H&M Home, mille taga on peadisainer Evelina Kravaev-Söderberg koos oma meeskonnaga, on kasvanud ühes klientide soovide ja vajadustega ning pakub nüüd esemeid ka lastele ja beebidele.

Lisa kommentaar