H&M avab poe Pärnus

Ülemaailmne moeettevõte H&M (H&M Hennes & Mauritz OÜ) avab oma esimese poe Pärnus 30. augustil kell 11 Pärnu Keskuses.

H&M

“Pärast mulluseid edukaid esimeste poodide avamisi Eestis on meil hea meel avada esimene kauplus väljaspool Tallinnat ja kutsuda Pärnu elanikke meie uude inspireerivasse poodi, kus pakume parimate hindadega moodi kogu perele,” räägib H&Mi Soome ja Baltikumi juht Marika Pyykkö. “Selle aasta lõpuks on meil Eestis kuus kauplust. Selline kiire ja edukas laienemine ei oleks võimalik ilma suurepärase meeskonnata – meie inimesed ja mood on need, mis meid konkurentidest eristavad.”

Pärnu Keskuse kahel korrusel asuv ning ligi 2200-ruutmeetrine pood pakub laia valikut rõivaid, aksessuaare ja jalatseid naistele, meestele, noortele ning lastele. Naistekollektsioonis on esindatud viimased sügistrendid, mis on inspireeritud 90ndatest ning mille läbivaks värvikombinatsiooniks on must ja valge. Meestel aga on võimalus soetada näiteks uut „David Beckham Bodywear” kollektsiooni, mis on mugav, funktsionaalne ning hästi istuv.

Uus H&M avatakse Pärnu Keskuses 30. augustil kell 11. Avamise puhul antakse järjekorra esimesele kümnele 50 € kinkekaardi ning järgmisele 50 külastajale 20 € kinkekaardi. Lisaks saavad kõik kliendid, kes ostavad avanädalavahetusel (30.08–31.08.2014) 30 € eest, 20% allahindlust.

Esimesed H&Mi kauplused Eestis avati 2013. aasta sügisel ning pärast poe avamist Pärnus on ettevõttel Eestis kokku neli kauplust. H&Mi laienemine jätkub avamistega Narvas Astri Keskuses ning Tallinnas Ülemiste Keskuses selle aasta jooksul.

Lisa kommentaar