Hingetuks tegev ilu

Avapäeva kõrghetk saabus kell 21, kui Loomelinnaku Rohelises saalis algas iga-aastane Eesti moedisaini tippsündmus – Kuldnõela gala. Sel aastal Kuldnõelale nomineeritud Aldo Järvsoo näitas oma uusimat kollektsiooni, mis lummas selge idee ja tugeva vormiga.

Aldo Järvsoo nimi ei vaja ilmselt moekaugele publikule tutvustamist, sest tegemist on ühe silmapaistvaima Eesti tegevdisaineriga. Pidevalt oma loomingusse uusi tahke lisades on Järvsoo säilitanud alati omanäolise käekirja, mille tunneb ühtviisi hästi ära nii rahvus- kui ka kosmosemotiivide vahelt. Omandanud pika praktika käigus filigraansed tehnilised oskused, eksperimenteerib Aldo Järvsoo meelsasti erinevate materjalide ja stilistiliste võtetega, mille kohta leidub ohtralt meeldejäävaid näiteid ka möödunud aastast.

Kogu see ilu on alates tulevast nädalast väljas ka Embassy of Fashion moepoes, mis asub aadressil Tatari 6. Pood on avatud iga päev kell 11‒18. Selleks, et teha värsketele šedöövritele ruumi, on varasemad kollektsioonid kuni 50% soodsamad. Sõbralikumad hinnad ‒ kuni 20% soodsamad ‒ on ka Tanel Veenre ehetel.

Lisa kommentaar