Hetketrendidest sõltumatu stiilsus

Moenädala kolmandale päevale pani suursuguse finaali AMANJEDA by Katrin Kuldma, tuues TFW moelavale meeste- ja naistekollektsioonid, mida esitleti nii mugavas vaba aja võtmes kui kaasaegse kergusega formaalsemas versioonis.

Meeste kollektsiooni mudelite hulgas on maalähedasest ruudulisest puuvillaflanellist ja teksakangast jakkpluusid, brändile omaselt elegantse joonega parimatest villakangastest bleisrid ja ülikonnad ning siidjatest puuvilladest klassikalised särgid. Meestekollektsioonide oluliseks osaks sügishooajal on mantlid ja soojad ning kerged mahulised tuulekindlad parkad.

Naiste kollektsioon tõi moelavale meeste stiilidega harmoneeruvad koloriidid ning ikoonilised mudelid. Muhu Couture tikandid olid moepubliku ees kogu ulatuses nii summutatud monokroomsetes koloriitides kui kirgastes ja värviküllastes toonides. Nii stiili kui värvimäng jätkub inspireerituna meeste klassikalistest särgimudelietst – ikooniline särkkleidi mudel on kollektsioonis nii maalähedasest ruudulisest puuvillaflanellist ja teksakangast kui klassikalise päevasärgi triibulisena. Oluline osa on ka kergetel ja duubelkašmiirist mantlitel.

AMANJEDA by Katrin Kuldma meeste- ja naisterõivaste kollektsioonidega sai moelaval näha valikut Karin Kersa ehtekunstist – unikaaljuveele barokkpärlite, vääris- ja poolvääriskividega. Karin Kersa juveelid on loodud kestma põlvest põlve, nad on kõrge kvaliteediga ja naudinguks kandmisel nii igapäevaelus kui väga pidulikel sündmustel.

Lisa kommentaar