Helge ja õhuline

Tänavu Hõbenõela nominendiks nimetatud disaineri Mari-Liis Saretoki brändi KOKOMO Collection kevad/suvi 2017 kollektsioon on jõudnud müüki!

KOKOMO Collection on seekord välja tulnud varasemast helgema, värvilisema ning naiselikuma kollektsiooniga. See koosneb läbipaistvatest voodrita pitskleitidest, mis annavad kandjale vabaduse kleite ise basic-toodetega stiliseerida.

Eeloleva suve armastatuim trend, rüüside ja satsidega viskoospluusid lisavad silmapaistvate mustritega tänavapildile värvi. Tie-dye tehnikas värvitud viskooskangast hõlmikpluusid viivad brändi tagasi algusaegadesse ning muidugi ei puudu uuest kollektsioonist juba armsaks saanud geomeetrilise mustriga suvistes pastelsetes toonides litterkleidid, -seelikud ja -pluusid.

Kollektsioon on müügil KOKOMO showroom’is aadressil Veerenni 24C/II korrus, mis on avatud igal tööpäeval kl 12–18. Samuti on KOKOMO Collection tooteid võimalik osta Kalamajas asuvast disainikauplusest Tali(Kotzebue 33, Tallinn), kuhu teid oodatakse 3.juunil, 13.00-15.00 veetma mõnusat pärastlõunat muusika, moe ja üllatuste seltsis. Esimesed külalised saavad kostitatud KOKOMO Collection’i, KEVIN.MURPHY ja Sinu Looduskosmeetika poolt! Lisaks uuele kollektsioonile on võimalus soetada ka KOKOMO Collection varasemate kollektsioonide tooteid, millele kehtib allahindlus 25-50 protsenti.

KOKOMO tegemistel saab silma peal hoida Facebookis.

Lisa kommentaar