Harmoonia otsingutel

Eve Roosna on Tallinnas asuva ER Boutique’i omanik ja Eesti kunstiakadeemia tekstiilidisaini kolmanda kursuse tudeng. Hiljuti tuli ta enda nime kandva brändi ME by Eve Roosna all välja oma teise kollektsiooniga „Rahu”, mis on pühendatud harmoonia otsingutele tekstiilimaailmas ja iseendas.

Seekordse loomingu tarvis ammutas Eve inspiratsiooni ühest tuntuimast 1990-ndate psühholoogilisest thriller’ist „The Silence of the Lambs”. Nii nagu on filmi tegelased sunnitud silmitsi seisma ja kohanema ootamatustega, on ka alustav disainer lähtunud ideest panna omavahel toimima esmapilgul üllatav materjalide kombinatsioon. Orgaaniline puuvill, ajatu neopreen, klassikaline vill ning 3D-kangas on Roosna jaoks olnud põnev mängumaa. Tutvu kollektsiooniga allolevas galeriis!

„Minu jaoks ei ole välja kujunenud kangaid, mida ilmtingimata kasutama pean või mida ma mitte mingil juhul ei kasutaks. Materjale valides pean eelkõige silmas nende tunnetust ja mängulisust. Selle kollektsiooni eesmärk oli luua harmoonia tekstiilide vahel, mis on struktuurilt üksteisest erinevad,” kirjeldab disainer loome- ning tööprotsessi.

Kollektsioon, mis sai üles pildistatud Norras Kristiansandi Kunstihoones, on mõeldud skandinaavialiku mõttelaadiga naisele, kes väärtustab elu igat hetke, saab hakkama raskustega ega unusta sealjuures end ega mugavust.

ME by Eve Roosna uue kollektsiooniga on võimalik tutvuda ja ostaTallinnas ER Boutique’is aadressil Rooskrantsi 16.

Lisa kommentaar