Guild avas omanäolise veebipoe

Kodumaine rõivabränd GUILD, mis alati üllatanud oma julgete käikutega, lanseeris äsja uhiuue veebipoe. Koduleht püüab pilke ennekõike oma lihvitud maitsekuse ning hea funktsionaalsusega.

GUILD-Odeon-Eeva-Suutari-0_sml.jpg

Foto: Eeva Suutari

“Meie esimene eesmärk oli online keskkonnas peegeldada kogu meie rõivavalikut . Teine eesmärk oli kasutajasõbralikkus – et nii kollektsiooni- kui ka tootefotosid oleks päriselt mugav vaadata ning ostu sooritamiseks ei peaks tegema ühtki üleliigset klikki. Samuti, on üleval need tooteid, mis on juba ära müünud, kuid mida soovi korral valmistada saame – seda muidugi juhul kui kangast veel on. See annab klientidele meie tootevalikust hea ülevaate ning lisaks võimaluse ka mõõdu järgi tellida.” tutvustab uut kodulehte GUILDi üks loojaid, Sten Karik.

GUILD_Villa_JSPA

Brändi loojad Sten Karik ja Joan Hint

“Kindlasti soovitame liituda ka meie liikmesklubi ehk Guild Members Club’iga – me ei usu tavapärastesse ühekordsetesse kupongidesse, me usume eluaegsesse sõprusesse ja lojaalsusesse ning nõnda oleme otsustanud, et kõik GUILDi liikmed saavad nii veebis kui ka pärispoes eluaegse -10% soodustuse. Rääkimata sellest, et vandeseltslased kuulevad alati esimesena ka uutest toodetest, üritustest ning personaalsetest välk-aledest.” jätkab Karik. Brändi teine looja, Joan Hint lisab: “Mõistagi on meil veel üht-teist lehel timmida, aga üldjoontes peaks kõik toimima ning meil on äärmiselt hea meel, et Eesti rahvas on meid alati toetanud. Ilma teieta, ei oleks me täna siin ning anname endast kõik, et teid ikka ja alati iluga rõõmustada!”

GUILDi uue kodulehega saab tutvuda aadressil www.guild.store

GUILDi esinduspood asub Tallinna vanalinnas aadressil Lai 36

Lisa kommentaar