Fookus on mugavusel

Moenädala kolmanda päeva avas modernsete, funktsionaalsete ja alati mugavust väärtustavate disainide poolest tuntud Iris Janvier moemaja, liikudes uue kollektsiooniga jätkusuutlikkuse poole. Tänavamoele ja mugavusele fookuse pannud Iris Janvieri kollektsioonis on erikohal orgaanilised kangad, mis on loodud arvesse võttes jätkusuutlikke tootmisprotsesse.

Brändi filosoofiaks on luua stiilseid naisteriideid mõistlike hindadega, mis oleksid ühtaegu klassikalised ja uuenduslikud. “Vastandite omavahelise sümbioosi loomiseks sulatavad meie disainerid traditsioonilised rõivaelemendid meisterlikult kokku uute tehnoloogiate ja luksuslike kangastega,” kirjeldab moemaja.

Sellel aastal on bränd võtnud ette suuri samme, et muuta oma disaine jätkusuutlikumaks. Iris Janvieri kollektsioonis on erikohal orgaanilised kangad, mis on loodud arvesse võttes jätkusuutlikke tootmisprotsesse. Sügiskollektsiooni kangad on keskkonnasõbralikud, ohverdamata brändile omast kõrgkvaliteeti ja luksuslikkust.

Fookus on tänavamoel ja mugavusel. Uus kollektsioon kombineerib peene rätsepaoskuse kaasaegse ja sportliku stiiliga. Laval näeb läbi hooaegade jäävaid ülerõivaid, mida saab kombineerida kõiki erinevaid kehatüüpe ilustavate teksade, orgaanilisest puuvillast dresside ja brändi signatuuriks saanud kleitidega. Kollektsioonist leiab disaine, mis sobivad saatma intellektuaalseid ja loomingulisi naisi nende igal eluhetkel.

Väljaspool hooaega eksisteerivat disaini luuakse inspireerivas koostöös noorte moeloojatega, tuues sellega naistemoodi värskust, põnevust ja uusi seisukohti. “Piiritult kaasaegne on ka Iris Janvieri naiselikkuse tõlgendamine, mis väljendub ühteaegu nii päikselises ja õrnas, kuid samas tugevalt geomeetrilises loomingus.”

Lisa kommentaar