Flora usku pidu

Donna Nordica korraldab 10. märtsil teater NO99 kohvikus peo Floralia, kus tuleb esmaesitlusele kevad- ja suvekollektsioon „FLORA”. Show algab kel 19.00, sissepääs on tasuta.

Donnanordica

Foto: Meeli Laidvee

Donna Nordica on ligi kolme aasta vanune kodumaine bränd, mis pakub naistele hea tuju kleite, mis sobivad nii päeval tööle kui ka õhtul peole. Head tuju tekitavad Donna Nordica erksate kleitide värvid, julged mustrid ja trikotaažile omane mugavus.

Naistepäeva puhul kutsub Donna Nordica oma sõbrannad ja põhjamaised donnad Vana-Rooma viljakusjumalanna Flora auks pidutsema. Koos tähistatakse uue elutsükli algust looduses, sest Floralia pidu on pühendatud kevadele, lilledele ja puuviljadele. Nagu möödunud aasta peol on ka sel aastal modellideks säravad donnad meie endi seast: Donna Nordica head koostööpartnerid, sõbrad ja püsikliendid.

Kollektsioon „FLORA” heidab pilgu sumedatele suvepäevadele ja -öödele, selles on jaanikuu romantikat, kuuma rannameeleolu ja aiapeo lõbusust. Kleitide materjalideks on pehmed värvitrükiga trikotaažid ning uudsed efektpinnafaktuuriga pitsid. Vormilt ja lõigetelt on kleidid ja seelikud nii klassikaliselt voogavad kui ka uudselt retrod. Eelolevad kevadsündmused ja suvised aiapeod, suveöö romantika ning puhkuseaeg on just kui loodud Flora kleitide jaoks.

Lisaks Donna Nordicale on kohal ka Kristi Liiva Jewelry ja Kuma design.

Mugavaks olemiseks reserveeri endale laud aadressil kohvik@no99.ee või tel 6605051. Teater NO99 kohviku peakokk Mari pakub erimenüüd. Lauateenindus kuni kell 18.30 ja pärast show’d.

Lisa kommentaar