Evelin Kägo võitis parima ideega!

Evelin Kägo võitis Lindexi „Parima disainiidee“ konkursi ning seoses sellega esitletakse koostöös Rootsi Tekstiilikooliga noorte disainerite toetamise algatuse raames valminud kollektsiooni „Tomorrow“.

Evelin-Lindex-Tomorrow-2017-JPG-001

Fotol Evelin Kägo

„Lindexi parima disainiidee konkursi võitmine tundub fantastiline. Kollektsiooni fookuses on kootud ja trükitud kangaste omavaheline kokku sobitamine eri rõivaesemetes ning samas ka jälgimine, kuidas eri värvid üksteist mõjutavad. Koostöö Lindexiga annab mulle võimaluse tegeleda moeloominguga suuremas mastaabis ja tutvustada oma tööd laiemale publikule,” räägib Evelin.

Tomorrow on visuaalselt energiline ja külluslik kollektsioon, mis balansseerib peenetundeliselt tekstuursete ja läbipaistvate pindade vahel. Üldmuljelt eksperimentaalne, kunstipärane ja värvikirev kollektsioon koosneb 5 unikaalsest esemest, mida saab omavahel kokku sobitada või kanda eraldi.

lindex

Kollektsiooni Tomorrow kontseptsioon tuleneb Lindexi sponsorlusest Rootsi Tekstiilikoolile, õppe- ja uuringukeskusele, kus saab omandada kõrgharidust tekstiili ja disaini erialadel. Lindex toetab haridust oma laialdase teabega moedisani vallas ja professionaalsete kogemustega jaemüügi alal ning on ka nende lõputööna korraldatava moeetenduse peasponsor. Selle algatuse eesmärgiks on toetada uusi moeloojaid ning võitja pälvib 50 000 SEK-i suuruse stipendiumi ja võimaluse luua koostöös Lindexiga ainulaadseid moekollektsioone.

Hea uudis on ka see, et kui varasemalt on eestlased saanud „Tomorrow” kollektsiooni soetada ainult Lindexi veebipoe vahendusel, siis juba 10. veebruaril jõuab kollektsioon esimest korda müügile ka Lindexi De La Gardie kauplusesse Tallinnas.

Lisaks Eestile jõuab Evelin Kägo disainitud kollektsioon „Tomorrow” müügile valitud Lindexi kauplustesse Rootsis, Norras, Suurbritannias, Tšehhis, Slovakkias ja veebilehel lindex.com.

 

Lisa kommentaar