Esimesed pildid kampaaniast Jean Paul Gaultier for Lindex

Lindex võtab sügiseks ette koostööprojekti ikoonist disaineri Jean Paul Gaultier’ga ning esitleb kollektsiooni, mis väljendab disaineri käekirja ja tema isikupäraseid mustreid. Nüüd tuuakse avalikkuse ette kolm esimest kampaaniafotot, millel poseerib Gaultier’ ikooniline modell Karen Elson.

82abcd531be08390_org

Foto: Lindex

Kollektsioon pakub välja väikese garderoobi, mille on kujundanud Gaultier. “Selles on olemas minu tüüpilised elemendid, aga neid on tõlgendatud uuel viisil. Olemas on nii klassikaline meremehelik triip kui graafilisem joon ja mõne eseme puhul lisandub neile tattoo-muster, mis on üks minu lemmikuid,” ütles Jean Paul Gaultier.

Kollektsiooni Jean Paul Gaultier for Lindex kuuluvad nii naiste- ja lasterõivaid kui aluspesu ning aksessuaarid. Lisaks mustritele on kollektsioonis rohkelt keerukaid detaile, näiteks tõmblukud ja klassikaline koonusvorm, mis toob meelde Madonna.

“Sellise kollektsiooni loomine on väljakutse, aga ainult väga positiivses mõttes. See võimaldab mul teha koostööd uute inimestega, ning see laseb mul luua riideid, mille hinnatase on taskukohane,” ütles Jean Paul Gaultier.

Lindex on juba kaksteist aastat osalenud rinnavähi-vastases kampaanias, tänavu annetab ettevõte 10% kollektsiooni Jean Paul Gaultier for Lindex müügitulust rinnavähiuuringuteks. Kollektsiooni kuulub ka roosa käevõru, mille müügist saadud tulu annetatakse täielikult rinnavähiuuringuteks.

Kollektsioon Jean Paul Gaultier for Lindex tuleb Lindexi valitud poodides ja veebipoes lindex.com müügile 8. oktoobril.

Lisa kommentaar