ERKI Moeshow kavandite konkurss on täies hoos!

Korraldajad tuletavad moedisaineritele meelde: “Tänavuse ERKI Moeshow kavandite konkursi lõpuni on jäänud kaks nädalat!”

Foto_Erlend_Štaub

Foto: Erlend Staub

Sel aastal 34. korda aset leidev ERKI Moeshow on püsinud alustavate moekunstnike hüppelauana Eestis vankumatu – ning juba aastaid ollakse püüneks ka naaberriikide disainerite loomingule.

Tänavuse ERKI Moeshow peakorraldaja on tekstiilidisaini tudeng Anastasia Makarova, kes ootab konkursile saabuvaid ideid suure elevusega. “Vaba ja alternatiivne loomeruum on inspireeriv ning viljeleb originaalsust ja isikupära. Sel aastal vastavalt soovime luua ka jõulist ERKI-t, produktsioon hõlmab palju julgeid ideid. Ja see on ka meie sõnum disaineritele, olge julged!”

Oma kavandi võivad esitada kõik keskkooli lõpetanud ja edasi õppima asunud disainerid, oodatud on ka oma õpingud kuni kolm aastat tagasi lõpetanud moekunstnikud. Osalema on oodatud ka välismaal resideeruvad disainerid.

Kavandite konkurss, mis kuulutati välja 26. jaanuaril, lõpuajaks on 13. märts kell 18.00.

Oma loovideede esitamiseks on kaks võimalust: need võib saata posti teel Eesti Kunstiakadeemiasse, aadressil Põhja Puiestee 7, või toimetada kooli fuajees asuvasse valvelauda.

Konkursi reeglitega on võimalik täpsemalt tutvuda SIIN.

17. juunil toimuval finaalüritusel osalevad kollektsioonid teeb žürii teatavaks 20. märtsil. Suve hakul aset leidev Moeshow on tänavu oma ülesehituselt eriline: nimelt kätkeb Noblessneri sadamalinnakus toimuv ERKI lausa kahte vahetus läheduses asuvat sündmuspaika, pakkudes seninägematut ruumikogemust.

Lisa kommentaar