ERKI Moeshow 2021 konkurss on avatud!

Kunstiakadeemia tudengid toovad tuleval kevadel taas publiku ette Eesti suurima moeürituse, mis julgustab noori moeloojaid oma ainukordset loomingut avalikkuse ette tooma. ERKI Moeshow ootab konkursil osalemiseks 8. märtsini ambitsioonikate disainiideedega kavandeid!

erki_moeshow

 

Kandideerima on oodatud keskkooli lõpetanud, hetkel ülikoolis/ametikoolis/ kõrgkoolis õppijad ning õpingud 3 aastat tagasi lõpetanud loomeinimesed. Konkursile pääsemiseks vajalik reglement on leitav Eesti Kunstiakadeemia lehelt.

Disainerid, kes pääsevad edasi ERKI Moeshowle, planeeritakse avalikustada 15. märtsil 2021 ERKI Moeshow kodulehel ja ERKI Moeshow sotsiaalmeedias:

ERKI Moeshow Instagram
ERKI Moeshow Facebook

ERKI Moeshow on eelmisest sajandist alguse saanud moesündmus, mis on suunatud noortele moedisaineritele, moetudengitele ning moehuvilistele. Osalejatel on võimalus lasta valla oma sügavaimad loomingulised fantaasiad, lõhkuda piire ja tuua vaatajateni ainukordsed ning pöörased lahendused.

Maikuu lõpus Eesti moemaastikku raputav suursündmus toimub 2021. a. kolmekümne neljandat korda. Järjepidevalt EKA tudengite poolt korraldatav ERKI Moeshow kõlapind ulatub ka väljapoole Eestit – igal aastal on kaasatud nii rahvusvaheline žürii kui ka osalejaid mitmelt poolt maailmast.

Lisa kommentaar