Ellen Richardil uus koduriiete kollektsioon!

Kodumaine bränd Ellen Richard on sel sügisel koduriiete lainel, et kodusele miljööle veelgi enam elegantsust lisada. Värske ilmega kodused riided sobivad loomulikult ka tööle, kohvikusse või reisile puhkama minemiseks.

Tunneme, et igapäevaselt vajame enim tooteid, millega saab olla viisakalt kodus ja tööl, käia lõunapausil kohvikus või jooksuga poes. Seega asetame sel hooajal just rõhu mugavatele ja isikupärastele koduriietele, millega nädalast nädalasse kõikjal ringi asjatada. KODA kollektsioonis on pika lõikega KODA särgid, mida saab kanda ka kleidina, kummiga KODA püksid ja loomulikult KODA kimonod.

ELLEN-RICHARD-koduriided-05.jpg

Foto: Getter Raiend

KODA nimi sai valitud mõeldes riiete omadusele toimida igalpool justkui kodus ehk välja minnes haaravad KODA riided kaasa mõnusa koduse mugavustunde. KODA tähendab meie jaoks hubast ja sooja kodust ruumi, mida katsusime riiete disaini kaasata mõeldes nii materjalile kui mängulistele augudetailidele.

KODA tooted on pehmest puuvillasest musliinkangast ja kolme tooni: must, kakao ja karamell. Saadaval brändi Telliskivi stuudiopoes ja veebis www.ellenrichard.com Särgi ja pükste hind on 99.-, kimono 159.-

Lisa kommentaar