ELLEN RICHARD sai viieseks!

Kui öeldakse, et heal lapsel on mitu nime ja kavalal lapsel aastas mitu sünnipäeva, võib Ellen Richardi käekäiku vaadata samuti kui ühte otsingulist ja toredat teekonda. Viie aasta eest loodud one-woman-brandist on kasvanud väike töökas kollektiiv. Pisikest stuudionurgast saanud toimiv stuudio-pood ning Ellen Richardi looming jõudnud paljude eestlaste garderoobi.

Viie aasta möödumist tähistati visuaalselt põneva moeetendusega, kus keskenduti vormile ja liikumisele. Appi võeti kolm neljameetrist musta maikat ning kanga tohutut potentsiaali ära kasutades, visualiseeriti suvist voolavust ja moevormi komponeerimist kantava esemega. “Etenduse läbiv teema oli koos olemine, sümboliseerides kohta, kuhu Ellen Richardiga jõudnud oleme. Viie aasta eest polnud meil ühtegi klienti, koostööpartnerit ega edasimüüjat, siis täna on nad kõik meie ümber ja see koostegemise vaim on ütlemata tore!” võtab brändi looja Kristi Pärn moemärgi viienda sünnipäeva show lühidalt kokku.

Ellen Richardi disainer Andreas Kübar lisab: “Mood on siis kui on põnev. Mood on siis kui saab üllatuda ehk iga hooajaga katsetame midagi uut ning katsume oma klienti ikkagi kikkivarvul hoida. Ennast samuti ning tõesti, siis kui paistab, et t-särke, pusasid, kleite ja püksipaare on maailmas mustmiljon varianti, teame, et loomingulises matemaatikas saab samamoodi igale lahendusele ühe juurde liita või maha lahutada, saades tulemuseks midagi uut. Selline mõtteviis innustab moega tegelema. Selline mõtteviis viib Ellen Richardit järgmisesse hooaega.”

Etenduse lavastas koreograaf Anni Zupping, tantsisid Keithy Kuuspu, Katrin Kubber ja Kirte Jõesaar. Etenduse muusika autorid Uku Kübar & Ingrid Rabi.

ELLEN RICHARD’i uut suvist linast kollektsiooni saab uudistada Telliskivi Loomelinnaku stuudio-poes, aadressil Telliskivi 60A ja brändi tegemistel saab silma peal hoida @ellenrichardstudio instagramis või  www.ellenrichard.com kodukal.

Lisa kommentaar