Ellen Richard ja Kätlin Kaljuvee üllatavad aeroobikaga!

Kahe kodumaise looja, rõivabränd Ellen Richardi ja moeillustraator Kätlin Kaljuvee kooslus kannab taaskord vilja – auklikud pusad kohtuvad graatsilise aeroobikaga ning abstraktne lõige leiab mängulise pintslijoone.

Baastoode nagu pusa peab olema mugav ja kantav nii kõhuli, selili, püsti kui külili. Ideaalne, kui pusa on piisavalt viisakas kontorisse minekuks, pakub vabadust kodusel diivanil ning annab efekti õhtusöögil või kultuuriüritusel. Just selle eesmärgiga on kaks kodumaist kunstnikku seljad kokku pannud ning meie igapäevast “aeroobikat” arvesse võttes uute toodetega välja tulnud. „Üks armas klient kirjutas, et meie pusa on nii mugav, võimalusel tahaks sellega päeva lõpus veel magama ka minna“ – meenutab Ellen Richard brändi looja Kristi Pärn ning lisab: „aga miks mitte? Õige toode võikski olla selline millega trööpad terve päeva ja lõpuks võtad kaissu ka. Kätlini pintsel maalis meie võimleva kliendi lõuendile ja pusa kannab oma paindlikku kõike-poose-hõlmavat aurat uues võtmes edasi.“

Eetilisi valikuid peab tegema baastoodete tasandil ning ka lihtsaid esemeid saab mänguliselt kanda. Ellen Richardi disainer Andreas Kübar lisab, et eesmärk ei olegi iga esemega silma paista, kuid basic tooted räägivad inimese iseloomust rohkem, kui säravad kleidid ja uhked aksessuaarid.

Ellen Richardi ja Kätlin Kaljuvee YOKO AEROOBIKA pusad on saadaval brändi Telliskivi Loomelinnaku stuudio-poes, Ellen Richardi e-poes ning edasimüüjate juures.

Lisa kommentaar