Ellen Richard avas uue kontseptsiooniga stuudio-poe

Kodumaine rõivabränd ELLEN RICHARD tegi Telliskivi Loomelinnakus vastvalminud stuudios uksed lahti ning avas pilgu noortele moeloojatele, kellega koos pakutakse kliendile nii riideid, pesu, peakatteid, kotte, prille kui ehteid. Uude löögirusikasse kuuluvad: Crystal Rabbit, Adrikorn Artefacts, Piret Loog, Rähn Eyewear ja Claudia Lepik. Uut poodi saad uudistada allolevast galeriist.

Brändide eriilmelist käekirja seob kokku kureeritud väljapanek ja hubane poe atmosfäär, muutes ostlemise võimalikult koduseks ja kandes koosolemise energiat vahetult edasi. „Soovime, et ennast stuudio-poeks nimetades, oleksime ka selle nime väärilised, ehk edaspidi meil puudub kliendi ja teenindaja kontrast, meie ruumis saavad inimesed tunda ennast oodatuna ning olla poe keskkonnas ilma närvilise pingeta“ – kirjeldab muutusi Ellen Richardi kontseptsiooniarendaja Andreas Kübar. “Samuti on oluline ka teiste disainerite kaasamine, et pakkuda kliendile võimalust kohe stiliseerida ning et noored loomeinimesed aitaksid ühiselt tegutsedes üksteisel järgmisi samme astuda.”

“Enda stuudio-poe unistus on olnud juba aastaid, kuid et me nii toreda kamba kokku saime, on vaid lisaboonus nii meile kui meie klientidele, ” lisab Ellen Richardi disainer Kristi Pärn

ELLEN RICHARD’i stuudio-pood on avatud T-R 11-18, L-P 11-17 Telliskivi Loomelinnakus, aadressil Telliskivi 60A.

Lisa kommentaar