Elamusõhtu stilisti Gerly Tinniga

Laupäeval, 6. detsembril kell 16.00 toimub Kumu kunstimuuseumis erakordse publikumenu tõttu lisaüritus näitusel “Pidu sinus eneses. Art déco mood Aleksandr Vassiljevi kogust”. Elamuslikul ringkäigul tutvustab moelooja, stilist ja kostüümikunstnik Gerly Tinn nii oma isiklikke lemmiktualette näituselt kui ka teda inspireerivat art déco ajastut.

Gerli

Foto: Lev Dolgachov

Mitmekülgne Gerly Tinn on tegutsenud nii moekunstniku, stilisti kui kostüümikunstnikuna. Omandanud oma kraadid Eesti Kunstiakadeemias moekunsti ning Londoni kõrgemas kunstikoolis kostüümikunsti erialal, on ta tuntud põhjalikkuse, erialase andekuse ja stiilivaistu poolest. Anne & Stiili intervjuus on tema käekirja iseloomustatud kui „segu glamuurist, kitšist, seksikusest ja naiselikkusest”. Olles kujundanud kostüüme mitmetele muusikalidele ja suurprojektidele, teinud koostööd erinevate ajakirjadega ning andnud teravmeelset ja tabavat stilistinõu, on Gerly Tinn Eesti moeelus kindlasti üks tähelepanuväärsemaid tegijaid. „Erilist kiindumust tunnen väikese musta kleidi, oma kübarate ja kingade vastu,” on ta selles intervjuus veel välja toonud.

Elamuslikul ringkäigul Kumu näitusel „Pidu sinus eneses. Art déco mood Aleksander Vassiljevi kogust” tutvustabki Gerly Tinn nii oma isiklikke lemmiktualette näituselt kui ka teda inspireerivat art déco ajastut!

Palume elamusõhtule eelregistreeruda aadressil kumu@ekm.ee, viimane päev selleks on reede, 05. detsember!

Osalemine muuseumipiletiga

Lisa kommentaar