Elagu peenike piht!

Sul on kadestamisväärselt kaunis taljejoon ja tahaksid seda maailmaga jagada? Femme toob Sinuni 10 nõuannet, kuidas suurema vaevata sipelgapihta rõhutada – isegi, kui Sul see puudub.

madladies_a

Fookuses on talje ja naiselikud naised hittsarjast “Mad man”

Jälgi mustrit
Keskkohta aitavad defineerida taljepiirkonnas asetsevad horisontaalsed triibud. Samuti kleidid, mille kaval värviskeem (varjud, mustrimängud, detailid) tõmbavad tähelepanu just taljele.

Vana hea vöö
Tegemist on ilmselge trikiga. Isegi, kui Sul on poisilik figuur ja talje märkimisväärselt välja ei joonistu, on vööst abi. Vali komplekti vürtsitamiseks peenike metalset tooni vöö või julge lai vöö, kui soovid eriti rõhutatud tulemust.

Peplum on sõber
Peplum – seeliku, kleidi või jakina – on üks lihtsamaid viise naiseliku silueti saavutamiseks. Veendu, et valitud ese istuks seljas perfektselt ja et käharad voldid saaks alguse talje kõige peenemast piirkonnast. Vastasel juhul on tagajärjeks kummalised proportsioonid.

Võta bleiser välja
Perfektselt istuv jakk loob kauni piha.

Kellukesed selga
Kelmikas kellukese-lõige, olgu tegemist mini-, midi- või maksipikkuses kleidi või seelikuga, on alati kompliment taljele.

Proovi värviplokke
Näiteks monokroomset mustvalget kleiti, mille esiosa on valge ning küljed mustad või vastupidi. Kontrastsed toonid aitavad luua varjuefekti, mis muudab keha kitsamaks ja taljejoone visuaalselt peenemaks.

Mässi end sisse
Diane von Fürstenbergi seitsmekümnendatel disainitud hõlmikkleit on geniaalne leiutis. See pole mitte ainult mugav ja lihtne, vaid ka väga naiselik lahendus – talje on fookuses.

Jalad mustrisse
Kandes vinge mustriga seelikut või pükse neutraalset tooni särgiga, teed triki, mille tulemuseks on visuaalselt peenem piht. Mustriga kangas loob volüümiefekti, nii et keha ülaosa paistab automaatselt peenemana.

Kus vest on?
Et hoida taljet rambivalguses, tõmba selga vest. Kandes vesti pintsaku all, saad segada kokku seksika dändi-looki. Ka keskelt nööbitud kardigan ajab asja ära.

Vali hoolega pluusi
Kui tahad rõhutada taljet, unusta lohvakus. Pane selga stiilne triiksärk või kõrge kaelusega elegantne džemper. Särgid, mis püksi või seelikusse toppides moodustavad keskkohta kangakuhja, ei ole Sinu sõbrad.

Loe “Mad Meni” ajastutruude kostüümide loojast, kostüümikunstnik Janie Bryantist.

Lisa kommentaar