Eestis loodi ainulaadne moefilm

Eesti noored filmitegijad said valmis ainulaadse moefilmiga “ANIMUS”, mille eesmärk oli luua Eestis midagi visuaalselt meeldejäävat ning ühtlasi tutvustada moekunstnik Kätlin Haaki brändi HAAK uut kollektsiooni.

ANIMUS on müstiline moefilm inimese rännakust ja püüdest jõuda elus kõrgele. Visuaalne lugu avab looduse ja hinge kooskõla linnusümboolika kaudu, mis väljendab transformatsiooni ja loomupõhist vabaduseiha.

“Minu jaoks ühendab naist ja lindu olemuslik ning spirituaalne ilu. Ilu on aga see, kuidas inimene sulle mõjub ja kuidas ta su mõtetesse jääb,” kirjeldab moekunstnik Kätlin Haak, mis teda kollektsiooni loomisel inspireeris.

Moefilmi ANIMUS režissööri ja operaatori Jörgen Paabu sõnul oli kogu protsess ideest montaažini väljakutse ja eneseületus kõigile. “Film põhineb filosoofilisel aspektil – elu alguspunkt ehk sünd on kõigil sama. Elu jooksul muutub kõik aga olelusvõitluseks ja sarnasest algusest saab eraldatud võistlus” räägib Paabu lühifilmist.

Moefilm valmis koostöös Jörgen Paabu, Kätlin Haaki, Kerttu Reinmaa, ilusalong Intersaloni, Maret Ubalehe, Irina Haaki, Anastasia Kutuzova, Öösike Niidu, Kätlin Halliku, Taimi Vahu ja Ljubov Osuliga.

Lisa kommentaar