Eesti moemaja La Famiglia Couture esitleb oma uut kollektsiooni

Disainer Riina Laanetu kõrgmoebränd La Famiglia Couture korraldab täna Fahle Galeriitänaval uue „Ranzo“ kollektsiooni moeshow, milleks seatakse üles Eesti pikim, 75-meetrine catwalk ning modelle riietatakse esmakordselt laval publiku silme all.

lafamiglia

Disainer Riina Laanetu. Foto: Erakogu

Disainer Riina Laanetu sõnul on uus Ranzo kollektsioon inspireeritud Itaaliast ning kombineeritud western-stiiliga. „See on rikkalik ja detailirohke kooslus, mis ühendab naiselikult õrnad kangad ning natuke jõulist joont. Näha saab ka uue kollektsiooniga sobivaid Eestis käsitööna valminud aksessuaare käekottidest barokkpärlitest eheteni,“ lubab Laanetu.

Moeshow’l astub teiste hulgas modellina üles Laura Põldvere ning kohale lendab Korsikalt pärit DJ Romain Pelletti, kes on astunud üles nii Dolce & Gabbana moeshow‘del kui Cannes’i filmifestivalil, rääkimata Euroopa, USA ja Aasia kuumematest klubidest.

„Oleme näinud eriliselt palju vaeva, et moeshow pakuks elamuse ja oleks samas ka kõigi osalejate tervisele turvaline. Fahle Galeriis on palju ruumi ja õhku ning catwalki pikendasime rekordilise 75 meetrini, et külalised saaksid mugavate vahedega üritust jälgida,” rõhutab Laanetu, kelle sõnul püstitatakse õue ka Confido Meditsiinikeskuse testimispunkt ja kõigi soovijate jaoks on valmis ka kaitsevisiirid.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar