Eesti moeloomingu Sample Sale

Moepoe ZERO° (Baltika kvartal, Veerenni 24, 0. korrus) vallutab Eesti moedisanerite loomingu sample sale. Müügil on nii meeste- kui ka naisterõivad ning aksessuaarid, sh nii ehted, kotid kui ka muud nahkaksessuaarid. Riidekappi leiab täiendust nii sügistalvistest kui suvistest kollektsioonidest ja ka näidiste ainueksemplaride seast.

iriskivisalu_a

Foto: Iris Kivisalu

Kui varasemalt on Eesti moedisaini riidekappidest puudumisele toodud vabanduseks kõrget hinda, siis nüüd peaks iga Eesti moeloomingu toetaja ja austaja leidma võimaluse meeldiva kodumaise outfiti soetamiseks, sest paljud esemed on kuni 50% odavamad.

Esindatud on ehtebränd New Vintage by Kriss, nahkaksessuaaride disainerid Kadri Kruus, Piret Loog, Anneli Valtin ja luksuslik moemärk Jukocute. Naistel on showroom’is võimalik uusi rõivaid valida järgmiste brändide ja moedisainerite seast: Hanna Korsar, Karolin Kuusik, Aldo Järvsoo, Diana Arno, Kaidi Kuur, TIINA by Tiina Talumees, Reet Aus, Varkki,  mare kelmpan tekstiilistuudio, #jonurm, HULA, Lowi Vi, Iris Janvier, LÄHEB, NAIIV, Uschanka ja Kätlin Kaljuvee. Mehed leiavad garderoobi täiendust brändilt Kalle HT.

Poodlemiseks on ZERO° avatud teisipäevast reedeni kell 12-18 ja laupäeviti kell 11-15. Vaata lisaks ka www.facebook.com/moepoodzero

Lisa kommentaar