Donna Nordica sume suveöö

Donna Nordica esitles moenädalal värsket kollektsiooni Suveöö. “Tegime kollektsiooni, mis pühendatud meie oma Eesti suvele ja üritustele, mis defineerivad meid just eestlastena, kus läbivad teemad on jaanipäev, sume suveöö ja pidu meie südames.”

“Viimased aastad on meie õmblusmasinad surisenud vähem ning veebruari lõpus olime koos teistega šokeeritud kurjusest, mida maailmas siiani veel leida võib. Kuid kevadise päikese saabudes tundsime, et sellisel ebatavalisel ajal vajame me ilu oma ellu kõige rohkem. Mõtlesime, et tahaks juba soojust, päikesepaitust, headust, tahaks välja mängima, ja ilusat suve!” tutvustab bränd uue kollektsiooni meeleolu.

“Tegime kollektsiooni, mis pühendatud meie oma Eesti suvele ja üritustele, mis defineerivad meid just eestlastena, kus läbivad teemad on jaanipäev, sume suveöö ja pidu meie südames ning hakkasime kleite edasi tegema.” Donna Nordica loodab, et „Suveöö“ kollektsiooni kleidid toovad naiste hinge ilu ja meeltesse rõõmu, kui oma pere või sõprade ringiga viibitakse suvel koos, tähistatakse kooli lõpetamist või vanaema juubelit, jalutatakse mererannas kallimaga või otsitakse sõnajalaõit.

Donna Nordica eesmärgiks on pakkuda kleite naistele,  kes armastavad värve, looduslikke kangaid ning mugavust.  Kleidikollektsioonid on naisenimelised ning tihti ka temaatilised meie naistele südamelähedaste lugudega ja väikeses tiraažis.

Lisa kommentaar