Donna Nordica esitles uut kollektsiooni

Donna Nordica esitles Vaba Laval oma mõnusat kodukootud sügistalvist 2019/20 kollektsiooni “Suusabaasis on tantsupidu”.

„Me kõik oleme suusatanud ning nende talveõhtute lõbusad tantsuviisid kõlavad meil siiani kõrvus. Nostalgiline lumistelt Nuustaku, Mustamäe Vanaka ja Viimsi Vimka mägedelt ning murdmaaradadelt inspiratsiooni saanud kollektsioon koosneb kolmest osast,” kommenteeris Donna Nordica loovjuht Moi Vatsar.

„Donna Nordica sügistalvist kollektsiooni hakkasime juba aasta tagasi ette valmistama ja seetõttu oli see senistest suurim, mida oleme esitlenud. Kuna teema oli mõnusalt kodukootud, siis toetas seda tempokas esitlus ja diskor Edwardi valitud mõnus muusika. Showd alustasid meie armastatud suusatajad Allar Levandi ja Ago Markvardt, kelle roll oli suusabaasi peole tuua Donna Nordica uus meeste T-särk „HUNT”. See on taaskasutusprojektina valminud mõnus bambuspuuvillsärk. On olemas nii meeste kui naiste mudelid. Allar ja Ago võitsid esimesest sekundist kõigi südameid ja näitasid täpselt ette, mis sammudega saab südameid võluda.”

Show teises osas sai näha mugavaid  ja sooje dresskleite, millest efektsemad olid pühendatud tuntumatele suusa/kelgumägedele Nuustakule, Vimkale ja Vanakale (mustamäelaste lemmikmägi). Soojas dresskleidis saab efektselt ja säravalt minna vastu talvekülmale. Kolmanda osa juhatasid sisse lustakad lusikad, kirsid ja šokolaadid – need on sobilikud hommikust õhtuni, erinevate aksessuaaridega nii kontorisse, teatrisse kui ka pidulikule õhtusöögile. Show lõpetasid tõeliselt ajatud, luksuslikud sametist, küütlevad ja litritega kaetud mugavad ning klassikalised pidulikud kleidid, et aastalõpu pidudel oleks ikka glamuuri ja sära.

Lisa kommentaar