Disainer Julia Aiste inspireerib elama siin ja praegu!

Julia Aiste Luxury Design luksusmoe brändi uus kollektsioon on inspireeritud elufilosoofia “Siin ja Praegu” väärtustest ja jõust. Kollektsioon on pühendatud maagilisele kohaloleku jõule ja väärtuslikule olevikuhetkele P.R.A.E.G.U., mis on hiljutiste maailmasündmuste valguses väga aktuaalne teema.

„Kevad-suvi moekollektsioon tuletab meile meelde, et peab keskenduma elule endale ja P.R.A.E.G.U. See meenutab, et elu on nagu habras  silmapilk. Elu on meie suurim ime! Elus ei ole garantiisid, aga on olemas P.R.A.E.G.U. Seetõttu me peaksime elama oma elu võimalikult täisväärtuslikult juba P.R.A.E.G.U., et pärast mitte kahetseda raisatud aega ja võimalusi! Me peaksime tähistama igat hetke oma elus! On oluline muuta käesolev hetk kõige elavamaks, värvikamaks ja põnevamaks seikluseks!” rõhutab Julia Aiste, disainer ja luksusliku moebrändi asutaja.

Julia Aiste Luxury Design defineerib uuesti igapäevase riietumiskoodi ja julgustab kõiki naisi riietuma iga päev ja P.R.A.E.G.U. nagu erilise pidustuse jaoks! Disainer Julia Aiste inspireerib elama siin ja P.R.A.E.G.U.!

Kevad-suvi moekollektsioon juhib tähelepanu erinevate kangaste ja tekstuuride imelisele mängule nagu näiteks Itaalia luksuslik samet, siid, šifoon, buklee, gipüür, puuvill, viskoos, vill, luksuslik polüester, tüll,  jaanalinnu suled ja luksuslik  käsitsi valmistatud 3D littrite tikandiga võrk. Uus kollektsioon hõlmab naiselike siluette klassikalises tõlgenduses koos moodsa vimkaga, mida peegeldavad kõige paremini julgete värvide mäng ja eemaldatavad dekoratiivsed detailid, nagu  vööd, sallid ja sulgedega kaunistaud kätised ja paelad.

Kogu kollektsiooni leiab veebipoest.

Lisa kommentaar