Diana Arno kummardus klassikale

Möödunud aastal Kuldnõela pälvinud Diana Arno uus kollektsioon oli justkui vaikne kummardus klassikale, mis peegeldus igast esemest.

Kollektsiooni mentaliteet peegeldus sügis-talviste sumedate toonide ühildumises ikooniliste garderoobiklassikutega, mis on tõlgendatud uutesse vormidesse ja pikkustesse. Maitsekalt vaigistatud toonid kõlasid aegumatus sümbioosis konkreetsete ning jõuliste vormidega, peenekombeliselt viisakad siluetid olid kõrvutatud omanäoliste ja mänguliste detailidega.

Arno eksperimenteeris palavalt armastatud siluettide ja moeesemetega, tuues nende konstruktsioonidesse värskust ja trendikust. Suuremat rõhku pöörati nn intellektuaalsele moele ja trendidele, mis jäävad garderoobi pikkadeks aastateks, aidates luua kaasaegseid kombineerimisvõimalusi ning kantavaid komplekte.

“Tahtsin luua kollektsiooni, mis tooks argipäeva tasakaalu ja ehedaid näiteid elust, milleks on süütult naiivsed lapsepõlvemälestused, aga ka iseendaga sõbraks kasvamise lugu. Soovin, et riided inspireeriks mõtlema, arenema ja õppima; panema algust millelegi uuele,” ütleb Diana. “Usun, et see on üks intellektuaalsemaid kollektsioone, mida olen siiani loonud.”

Lisa kommentaar