Diana Arno intiimne moeõhtu

19. novembril avas moebrändi Diana Arno showroom enda uksed intiimse moeõhtuga, mille raames tutvustati sügistalvist kollektsiooni.

Diana Arno selle hooaja moelooming on inspireeritud põhjamaade talvede tumedatest ning pikkadest öödest, millele on vürtsiks lisatud erksamaid värve. Disainer Diana Arno: “Minu disainerkäekirjast kumab alati läbi teatud duaalsus, ühel ajal toimub nii duell kui ka duett. Nii ka sel korral – mängisin veidi geomeetriliste vormidega ning jäin pidama kolmnurga juurde. Tulemuseks sain äärmiselt naiseliku ja elegantse kollektsiooni, mille vormid sobivad erineva kehakujuga kandjale.” Materjalidena on rõivaste puhul kasutatud peamiselt naturaalseid kangaid: villa ning siidi.

Aastalõpuhooajaks leiab Diana Arno showroomist nii pidulikke siidist maksikleite kui ka erinevaid kokteilkleite, mis rõhutavad kandja loomulikku ilu ning toovad esile sisemise sära. Värvivalikust on esindatud õrnad pastelsed toonid, selle hooaja moevärvid ning loomulikult ei puudu ka klassika – punane ning must.

Diana Arno showroom on avatud aadressil Pikk 36-23, Tallinn. Külastusteks palume ette teavitada e-posti teel helen@dianaarno.com.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar