Daamid ja kassid

Kellega võiks küll võrrelda metsikut kassi, tema graatsiat, võlu ja kavalust? Ainult naisega!

28. mail toimub Tallinna Ülikooli Balti Filmi- ja Meediakoolis moedisainer Diana Denissova ja ehtekunstnik Irina Oleiniku uute kollektsioonide esitlus.

ld_052489_flare

Foto: Lev Dolgachev

Tegemist on pimedate noorte toetuseks loodud heategevusprojektiga, mis valmis koostöös Tallinn Hansa Rotary klubiga. Kaks näiliselt täiesti erineva kõlaga kollektsiooni „Džunglidˮ ja „Merehingus – 2ˮ on ühendatud moe-show’ks „Daamid ja kassidˮ.

Selline lahendus võimaldab käsitleda korraga kahte eeloleva suve trendikat teemat „Animalˮ („Loomˮ) ja „Meriˮ.

Kollektsioonis leidub sirge siluetiga, A-kujulisi ja „liivakellaˮ sarnaseid siluette, värvidest domineerivad džungliloomade nahamustritest inspireeritud mustad, kollased ja pruunid toonid ning mereteemalised sini-valge-punased värvide kombinatsioonid. Palju on kasutatud õhulisi materjale – organzat ja siidisifooni, mis annab riietele kerguse isegi siis, kui on kasutatud tumedaid toone.

Autoriehete kollektsioon „Aafrikaˮ põhineb poolvääriskividest tehtud ainulaadsel loomingul, mis on valmistatud spetsiaalselt projekti tarbeks.

„Džungliˮ kollektsiooni esitlevad modelliagentuurid, „Merehingus – 2ˮ on aga lavale toodud Tallinn Hansa Rotary klubi daamide abil. Modellidena astuvad üles Rita Utsar, Sirje Kallasvee, Susanna Kütt, Merle Randma, Laine Randjärv ja Heli Veskimägi. Jumestus on Katrin Sanglalt (Max Factory) ja soengud Olga Krõlovalt.

Uksed avatakse kell 17.30 ning moeetenduse algab kell 19.00.

Kaasa teevad Laste Loomingu maja „Mustamäe” tantsukollektiiv, kes esitleb Sokisahtli uut kollektsiooni, ja stuudio „Creative”, kes esitleb „Aafrika” kollektsiooni.

Enne moe-show algust saab tutvuda Irina Dobroljubova autorinukkude näitusega ja La Mediterrane Aroomistuudio uudislõhnadega. Eeloleva hooaja meiginõuandeid jagab Kadi Kruusi Make-up Stuudio ning Dr Nona tervisetoodete uudistest räägib Ljudmila Tulina.

Hea tuju loob Akustiline Trio eesotsas solist Maris Aljastiga, keda saadab klaveril Madis Kari ja kontrabassil Janno Tromp. Pokaali vahuveini pakub Törley!

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar