Cathreen Selgis „Illusion (of adulthood)”

Mood-Performance-Tants moeetendusele pääses edasi praktilist rõivadisaini viljelev moelooja Cathreen Selgis.

Cathreen_Selgis

Foto: Ipi Ilves

Cathreeni sõnul võiks iga üksik kollektsiooni „Illusion (of adulthood)” kuuluv riideese olla iga naise riidekapis. Rõivad on valmistatud klassikalistes värvides ning lõigetes, millele on lisatud veidi sensuaalsust läbi detailide, mis paljastavad ihu, jäädes siiski sündsuse piiridesse. Samuti on võimalik kollektsiooni erinevaid riideesemeid omavahel sobitada.

Kollektsiooni sõnumiks on muutused täisealiseks saamisel: konservatiivsem ellusuhtumine, tähtsate valikute langetamine, nägemus ja arusaam sellest, kuidas asjad peaksid käima ja olema.

Tutvusta ennast

Olen 20aastane ja õpin hetkel Tartu Kutsehariduskeskuses rätsepa erialal. Eelnevalt olen lõpetanud rõivaõmbluse eriala. Olen suur unistaja ning teen kõik, et unistused täide viia. Olen ambitsioonikas, sihikindel, töökas ja väga motiveeritud. Õmblemine kui selline on mind saatnud terve elu alustades nukuriietest kuni päris riieteni välja. Disainimine saab alguse minu unenägudest, mida reaaluses loon. Lisaks õmblemisele ja disainimisele armastan ka fotograafiat.

Iseloomusta enda kollektsiooni

Kollektsiooni inspiratsioon ja nägemus on tulnud ühest minu enda unenäost, kus naiste ilu rõhutatakse ebatavalisel viisil ja fantaasiale jäetakse palju ruumi. Kõik tooted on ready-to-wear klassikalistes lõigetes ning omavahel kombineeritavad.

Cathreen_Kollaaz

 

Milline on sinu riietumise kuldreegel?

Less is more. Always.

Samuti on minu jaoks oluline mugavus ‒ olgu selleks tavalised teksad, T-särk ja ketsid või uhke kleit ja killer-kingad + alati midagi musta, olgu selleks kasvõi pisike detail.

Cathreen Selgise kollektsiooni saab näha 7. mail, mil Tubina saali täidab üheks õhtuks vaatemänguline moelavastus. Lavastaja ja koreograaf Jaan Ulst viib külastajad võlumetsa, kus leiab aset erakordne moeseiklus. Külastajate ette laotub kirev maastik täis tantsu- ja performance-kunsti, millele loob visuaalselt lummavad valgusvormid valguskunstnik Taavi Toom. Õhu paneb võnkuma muusikaline kujundaja Ardo Ran Varres.

MPT piletid on piiratud koguses saadaval Piletilevi eelmüügist. Heino Elleri nimelise Tartu muusikakooli uksed avatakse külastajatele kell 20.30 ning moelavastus algab kell 21.00. Lisainfo MPT kodulehelt ja MPT Facebooki lehelt.

Lisa kommentaar