Carmen Klooren annab suvele hoo sisse

Naiselik, õrn, pitskangad ja lillemustrid – need on Carmen Klooren’i värsket kevadsuvist kollektsiooni iseloomustavad märksõnad. Kollektsioonis leidub õhulisi kleite palavasse suvepäeva, kui ka disaine, mida aastaringselt kanda nii kokteiliõhtul kui igapäevaselt kontoris. Ajatu klassika modernses võtmes.

Peale pikki kuid kodukontoris on lõpuks ometi paistmas helgem, justkui taasärkamise aeg. On aeg taas tunda end naisena, panna selga hõljuv kleit, jalga sneakersid ja linnapeale taas nautlema minna. Carmen Klooren´i ajatut klassikat modernses võtmes esitav kollektsioon on valminud justkui taasärkamise tunde vaimus, mis ülistab vabadust; soovi olla julge, lihtne, aus ja silmatorkav naine.

“Klassikalised lõiked, mittekortsuvad ja mänglevad kangad tagavad mugavuse ja naiseliku joone sinu igapäeva toimetustes,” ütleb kollektsiooni looja Carmen Klooren. “Kandes kõrgeid kontsi ja pintsakut oled justkui valmis koosolekut juhtima. Aga kandes sama disaini valgete sneaker’site ja päikeseprillidega transformeerud cool‘iks mom‘iks, kes mööda Kalamaja sõbrannadega lõunatamise kohta otsib.”

Carmeni loomingus on kombineeritud luksus ja praktilisus, muutes iga disaini sobivaks erinevate sündumuste ja koosviibimiste jaoks.

Uue kollektsiooniga saab tutvuda brändi veebipoes.

Lisa kommentaar