Calvin Klein kevadkollektsioon toob altlaienevad teksad tagasi moodi

Calvin Klein Jeans on üks maailma tuntumaid elustiilikaubamärke, mille märksõnadeks on stiilipuhtus, ajatu minimalism ja kvaliteetsed materjalid, mis muudavad iga selle rõivaese äärmiselt mugavaks ja kantavaks. Uus kevadsuvine kollektsioon on brändile omaselt minimalistlik, lihtsa joonega ning seksikalt trendikas.

Foto: Calvin Klien

Calvin Klein Jeans uues kollektsioonis leidub peale seksikate teksade ja T-särkide ning klassikalise must-valge-halli kõrval ka kevadeks ideaalseid piparmünditoonis kleite ja virsikukarva seelikud ja jakke.

Uuel hooajal toob teksa kultusbränd moodi tagasi altlaienevad teksad. Lihtsale ja puhtalt kulutatud teksale annavad kevadist vunki juurde värvid ja väikesed põnevad detailid – lukud ja paelad. Tugevat tööd on tehtud materjalidega, et need oleks mugavad ja nahasõbralikud, kuid samas väga vastupidavad.

Uues kollektsioonis nõuavad tähelepanu ka isikupärased aksessuaarid nii meestele kui naistele – kotid, rahakotid, vööd, jalanõud kui ka pesu, milles Calvin Kleini bränd on üle maailma tuntud oma kvaliteedi ja mugavuse poolest.

Eesti ainuke Calvin Klein Jeans esinduspood asub Viru Keskuse 2. korrusel, mis alates tänavu aprillist kuulub Denim Dream, Desigual, Pepe Jeans, Guess, Tommy Hilfiger, Diesel ja teiste maailmakuulsate brändide maaletoojale Põldma Kaubanduse AS-le. Samuti on Calvin Kleini parimad palad saadaval ka Denim Dream suuremates esinduspoodides ja e-poes www.denimdream.ee

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar