Britta Laumets-Merila tõi lavale ajaloo hõngu

Tallinn Fashion Weeki Kuldnõela galal jõudis lavale Ivo Nikkolo ja Britta Laumets-Merila kollektsioon, mis oli inspireerinud looma aines nii minevikust, olevikust kui ka tulevikust.

Kollektsioon on segu erinevatest teemadest, millest leiab viiteid nii ajaloohõngulistele detailidele kui futuristlikele vormidele. Samuti ei puudu kollektsioonist piiripealne mäng veel teistegi vastandlike elementidega, mis kõik koos ühe üsnagi ootamatu terviku moodustavad. “Just vastandite otsingud ning nendevaheliste piiride kompamised on mulle alati pinget pakkunud ning olnud ka Ivo Nikkolo brändile kollektsioone luues üheks disaini printsiibiks, mida järginud olen. Lavale tulevaid komplekte ühendab minu nägemus modernsest elegantsist ning on tehtud mõeldes kaasaegsele julgele naisele, kes julgeb eristuda,” kirjeldab Britta Laumets-Merila uut kollektsiooni.

Ivo Nikkolo on moemärk, mis sai asutatud 1994. aastal, kui elu Eestis oli pöördeliselt muutumas – brändi saabumine kindlasti raputas tolle aja naisi ja ei ole siiani kedagi külmaks jätnud. Ehkki ajad ja mood meie ümber on aastatega muutunud ning ka kandjate vajadused ei ole enam need samad, mis varem, siis brändi missioon on jäänud samaks -luua rõivaid enesekindlale ja iseteadlikule kaasaegsele naisele, kes hindab ülekõige kvaliteeti ja ajas kestvat disaini… kerge vimkaga! “Mind on alati loomingus köitnud erinevate vastanditega mängimine ja köitvate konfliktide otsimine. Mind paelub naiselikkuse ja mehelikkuse kombineerimine, nii minimalismi kui külluslikuma stiili segamine ning loomuliku ja kunstliku vahelise piiri kompamine,” räägib Britta.

Lisa kommentaar