Briti tänavamood Tartus

Nüüdsest on  Tartu uues Kvartali keskuses avatud legendaarse rõivabrändi Superdry ametlik esinduspood. Nii värskesse Tartu poodi kui ka Superdry esinduskauplusesse Ülemiste keskuses on jõudnud uued suvekollektsioonid nii meestele kui naistele, mida tasub uudistama minna.

Foto: Superdry

Superdry brändi iseloomustab eelkõige autentsus, kvaliteetsed materjalid ja kaasaegsus, mis on teinud temast ühe hinnatuima tänavamoe brändi rohkem kui 40 riigis. Rõivaste ja jalatsite selgelt äratuntav Briti stiil on huvitavalt põimitud Ameerika vintage’i ning trendikate Jaapani kujunditega.

Värskes naistekollektsioonis seguneb naiselikkus boheemlasliku festivalistiiliga, näeme meremehetriipe, trendikaid mummulisi kangaid, korsett-tüüpi toppe, õrna pitsi jm. Suveõhtute stiilseks veetmiseks on valikus ka paljusid erinevaid stiliseerimisvõimalusi pakkuvad midipikkuses kleidid ja figuuri kaunilt esiletoovad lillemustrilised kombinesoonid.

Meestekollektsioonidest leiab nii väljapeetumat urbanistlikku meremehestiili kui ka sportlikku joont ja militaarstiili. Näeme rohkelt suvist sini-valge-punast värvigammat, aga sekka ka põnevust pakkuvat neooni, murtud toone ja klassikaks saanud ühevärvilisi printmustritega rõivaid. Suur rõhk on kvaliteetsetel garderoobi baasesemetel,  näiteks brändi legendaarsetel T-särkidel.

Lisa kommentaar