Brand NO.8 viib paralleeluniversumi avastama

Brand NO.8 uus kollektsioon on saanud alguse disainer Svetlana Puzorjova mõtisklustest paralleeluniversumite üle. “Universum, mida igapäevaselt kõik tajume, on vaid üks paljudest ning selle kõrval on teisi kihte, kus võivad eksisteerida erinevad variatsioonid meist,” selgitab Puzorjova oma mõtteid.

Disaineri mõttekäigule andis hoogu ka Christopher Nolan film “Algus”. “Meie elu sõltub otseselt meie mõtetest, mida mõtleme – nendega me loome oma reaalsust. Meie maailm võib olla palju suurem, kui me oskame endale ette kujutada. Nähtav maailm on meie sisemaailma peegeldus. Kõik, mis meie elu ootamatult muudab, ei ole juhuslik,” on moelooja veendunud.

Spetsiaalselt sügistalvise kollektsiooni jaoks lõi disainer kõrvalseisva reaalsuse, mille tegevus toimub teises universumis. Klassikaline ja moderne dimension sulanduvad üheks ning kokku saab piire nihutav ajatu stiil.

Värvikombinatsioonidest esineb kollektsioonis terrakotta, oranž, erinevad sinised toonid, bordoo ning hall. Materjalidest on esikohal neopreen, siid, nahk, kašmiir ja vill.

Lisa kommentaar