Beatrice’i võluv müstilisus

Beatrice Fenice esitles müstilist bohostiilis rõivakollektsiooni nimega RIPS. Moeshowle sekundeeris California rokkbänd The Pullmen.

Uue kollektsiooni esitluse tõi publikuni ilubränd RevitaLash, mille tootevalikus on ülemaailma tunnustatud tooted ripsmete-, kulmude- ja juustekasvu soodustamiseks.
RevitaLash Cosmetics sai alguse, kui dr Michael Brinkenhoff tegi oma abikaasa Gayle’ile kingituse. Ettevõte on ehitatud üles armastuse, austuse ja loomuliku ilu põhimõtetele ning aitab kõigil olla maksimaalselt kaunis ja ka tunda end nii.

Rõivakollektsiooni nimi on RIPS by Beatrice FENICE – Rips tähendab eesti keeles ripsmekarva, kuid kirjeldab ka inglise keeles ideaalselt sarja aluseks olevat mõtet – inspiratsiooni on saadud erinevatest ajastutest, tekstuuridest ja tekstiilidest, mis tunduvad olevat oma kontekstist välja rebitud ja mida on omavahel kombineeritud viisil, mis annab neile uusi funktsioone.

Beatrice ise ütleb oma kollektsiooni kohta: “Me elame imelisel ajal, mil mood ei sea meile reegleid, mis on õige ja mis vale”. Beatrice FENICE armastab sama rõivakollektsiooni raames segada erinevaid tekstuure ja ideid, kasutada kallist siidi ja ühildada seda hoopis jämedakoelisemate materjalide taaskasutatud tükkidega. Iga ese on unikaalne ja käsitsi valmistamise tehnoloogia ei lase ühelgi esemel olla teise ideaalne koopia.
RIPS räägib ka valust ja haavatavusest, mida mõistavad kõik inimesed.

Kõiki neid unikaalseid rõivaid on võimalik soetada Lounge Mullist, Sulevimägi 5, Tallinnas.

Lisa kommentaar