Beatrice esitleb oma uut rõivakollektsiooni

Täna, 4. juunil esitleb Beatrice Fenice oma uut kollektsiooni, kus esineb California rokkbänd The Pullmen.

beatrice

Foto: Ed Labetski

Uue kollektsiooni esitluse toob publikuni ilubränd RevitaLash, mille tootevalikus on ülemaailma tunnustatud tooted ripsmete-, kulmude- ja juustekasvu soodustamiseks.

Rõivakollektsiooni nimi on RIPS by Beatrice FENICE – Rips tähendab eesti keeles ripsmekarva, kuid kirjeldab ka inglise keeles ideaalselt sarja aluseks olevat mõtet – inspiratsiooni on saadud erinevatest ajastutest, tekstuuridest ja tekstiilidest, mis tunduvad olevat oma kontekstist välja rebitud ja mida on omavahel kombineeritud viisil, mis annab neile uusi funktsioone.

“Me elame imelisel ajal, mil mood ei sea meile reegleid, mis on õige ja mis vale. Rõivakollektsioonis segasin erinevaid tekstuure ja ideid, kasutasin kallist siidi, mida ühildasin jämedakoeliste materjalide taaskasutatud tükkidega. Iga ese on unikaalne ja käsitsi valmistamise tehnoloogia ei lase ühelgi esemel olla teise ideaalne koopia,” kommenteerib Beatrice oma uut kollektsiooni.

Valust ja haavatavusest rääkiv kollektsioon on Beatrice jaoks neljas. Viimati esitles Beatrice oma kollektsiooni Tallinn Fashion Week 2013-st.

Ansamblit The Pullmen tutvustavad kõige paremini nende viimase albumi esimese laulu esimesed read: “Look out, we’re going for your throat now” (Ole ettevaatlik, nüüd sihime me sinu kõri). Vaid 5 aastat on möödunud sellest, kui The Pullmeni moodustanud neli sõpra tegid esimese katse koos laulu kirjutada ning nende kolmas album „Going Dark” näitab võimsalt bändiliikmete isiklikku ja muusikalist arengut.

The Pullmeni on võrreldud ansamblitega Against Me!, Pixies, „The Dead Milkmen’s Rodney Anonymous fronting Modest Mouse” ja „If Tom Waits scored a Sergio Leone movie.” (VCReporter).

pullmen

 

Kui tahad osa saada sellest õhtust siis müügil on eklusiivsed piletid hinnaga 15 eurot pilet (sisaldab tervitusjooki). Pilet on võimalik soetada kirjutades: beatricemass@gmail.com

Kell 18:00 rõivakollektsiooni RIPS by Beatrice FENICE
18:25 – 19:00 Aeg natukeseks Californiaks! The PULLMEN

@ Šampusetuba Mull, Sulevimägi 5, 10133 Tallinn.

Lisa kommentaar