Barokketendus Kadrioru lossis

Eile, 19. novembril esitles Tiina Talumees oma sügis-talvist couturekollektsiooni „Sügisbarokk“. Kollektsiooni esitlusele kogunes suur hulk Eesti kõrgmoe austajaid ja keegi neist ei pidanud pettuma, sest barokihõnguline kollektsioon võlus vaatajaid oma suurejoonelisuse ja kergusega. 

Me lootsime väga, et kollektsiooni esitlus ühendab nii lossi, kollektsiooni kui ka kohalviibijad. Kollektsioon võeti hästi soojalt vastu ja usun, et täna õhtul toimuval salongiõhtul saavad nii mitmedki kleidid endale kaunid omanikud,“ rääkis Tiina Talumees ning lisas, et moestuudio salongiõhtule on oodatud kõik, kes endale mõnd eile moelaval nähtud kleiti soetada ihkavad.

Kollektsioon on inspireeritud lossi dekoorist ja peentest detailidest, mis toovad moehuvilisteni Kadrioru peened nüansid tänapäevases võtmes. Viimasest annavad aimu mugavad ja hästi kantavad materjalid. „Sügisbaroki“ peakangelasteks on väänlevate  nöör- või paeltikanditega kaunistatud villajersey,  villakrepp ja puuvillapits. Uhkeldavama poole pealt on kollektsioonis esindatud kuldsed tikandid, brokaat ja voogav satiin.

Lisa kommentaar