Baltika esitles sügistalve

Kolmapäeva õhtul, 24. augustil, leidis imekaunis No99 teatrimajas aset Baltika Grupi moebrändide sügistalviste kollektsioonide esitlus.

Baltika Grupi juhatuse esimees Meelis Milder ütles moeshowd avades, et Baltika üheks eesmärgiks on Eesti disaini tutvustamine riigipiiridest väljaspool. “Tänu e-poele Andmorefashion.com on Baltika moebrändide rõivad jõudnud sel aastal 34 riiki üle maailma. Oleme uhked, et Montonit müüakse edukalt ühes Euroopa vanimas ja hinnatumas kaubamajades ketis, Peek & Cloppenburgis. Ja mul on hea meel, et tänane show jõuab moepublikuni meie koduturgudel nii Eestis, Lätis kui ka Leedus,” ütles Meelis Milder.

Mosaici sügistalvine kollektsioon, mis oli stiliseeritud hinnatud stilisti Merit Boeijkensi poolt, üllatas publikut põnevate värvikombinatsioonide, turbanite ja ehtekunstnik Tanel Veenre poolt loodud ehetega. Mosaici moeetendus kandis pealkirja „Kuldsed väljad“, sügistalvine kollektsioon on saanud inspiratsiooni Eesti maastikest ning loodusest.

Bastioni sügistalvise kollektsiooni stilistika eest seisis DJ, saatejuht ja stilist Alina Privalova: üdini naiselik kollektsioon keskendus sügistalvistele pidudele, hoolikalt valitud aksessuaarid ja tippjuuksur Igor Zahharovi loodud soengumood andis showle viimase piduliku lihvi, mida näed siit.

Ivo Nikkolo sügistalvise kollektsiooni esitlus stiliseeriti Ivo Nikkolo disainerite Britta Laumetsa ja Eve Hansoni poolt, mida näed siit.

Baltman, kes tähistab sel hooajal oma 25. sünnipäeva, esitles oma sügistalvist kollektsiooni peadisainer Aivar Antonio Lätti juhtimisel, mille galeriid näed siit.

Show lõpetas efektselt Montoni sügistalvise kollektsiooni esitlus, mille stilistika oli loodud Montoni disainimeeskonna poolt. Show galeriid vaata siit.

Baltika moebrändide sügistalvise moeshow make-up olid loodud Max Factori toodetega, meeskonda juhtis hinnatud meigikunstnik Katrin Sangla. Seongute eest hoolitses Wella Professional, koos Intersaloni ja Make your ID juuksuritega. Kõik kingad ja jalanõud pärinesid ABC Kinga, REM Kinga ja Sfääri valikust. Külalisi kostitas jookidega Fentimans ja Crafters Gin, Bastioni show aksessuaarid pärinesid Miss Lora Juveelipoest ja Karusnahamaailmast.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar