Bali saare hingede hääl

Juba sel nädalal astub Tallinn Fashion Weeki Tartu päeval lavale kodumaine BRAND NO.8, kes esitleb oma kevadsuvist kollektsiooni “Hingede hääl”, mis on ühtaegu elegantne, õrn, romantiline, mänguline, provotseeriv, salalik ning seksuaalne.

svetlana

Fotod: Maksim Toome

Kollektsioonis on kasutatud kangaste helendumist ja värvide mängu ning sinna on poetatud ka sellist kangast, mis koosneb kolmest trendist: läbipaistvus (kihilisusemäng), helendust (värvide mäng) ning 3D-efekt. Kollektsiooni põhivärvideks on lavendel, münt, kollane, valge ja taupe ehk pruunikarva hall.

svetlanap

 

Kevadkollektsiooniks ammutas disainer Svetlana Puzorjova inspiratsiooni Bali saarelt, täpsemalt Ubudist -saarele omane atmosfäär viib disaineri sõnul justkui teise dimensiooni. Just seepärast räägibki brändi tänavune kollektsioon hingest ja tunnetest, mis peegelduvad inimese seest. Kollektsiooni täiendavad Ruslan Baginskiy peaketid ning Ukraina moebrändi Jamemme ümmargused kotid.

BRAND NO.8 värskeim kollektsioon tuleb kevadise Tallinn Fashion Weeki raames esitlusele laupäeval, 23. märtsil kell 18.00 Tartus hotellis Lydia. TFW piletid on saadaval Piletilevis.

Lisa kommentaar