August avas uue stuudio

2014. aastal disainer Äli Kargoja poolt loodud ja kiiresti eestlaste südamed võitnud rõivabränd August avas oma esimese stuudio ning e-poe.

August stuudio

Foto: Triinu Kööba

Äli sõnul on oma stuudio avamine oluliseks verstapostiks brändi kulgemises “Otsekontakt ja personaalne suhtlus on minu jaoks väga olulised. Stuudio olemasolu annab võimaluse paremini tunnetada oma klienti ning kuulda otsest tagasisidet. Arvestan kollektsioonide disaini- ja tootmisprotsessis alati ka oma klientide soovide ning mõtetega. Loodan, et stuudio olemasolu toob Augusti kodumaisele moehuvilisele läbi personaalsema suhtluse veelgi lähemale, ” lisab disainer.

Kõik huvilised saavad tutvuda Augusti uue kevad-suvi 2018 ning eelmiste kollektsioonidega värskelt avatud stuudios Fahle majas ning e-poes. Stuudiot saab esialgu külastada eelneval kokkuleppel contact@studio-august.com.

augustkevad

Foto: Aurele Ferrero

August on rõivabränd, milles ühinevad looduslikud kangad ning innovatiivne rõivadisain ning mis on pälvinud tunnustust nii kodumaiste tarbijate kui ka Eesti Moedisaini Liidu poolt. Augusti loojaks on eestlannast rõivadisainer Äli Kargoja, kes omandas moedisaini alase hariduse Pariisis Studio Berçot moekoolis. Pärast kogemust Nicolas Andreas Taralise (Pariis) ning Maison Martin Margiela (New York) ateljeedes naasis Äli 2014. aasta märtsis kodumaale, et viia ellu oma visioon kaunist rõivadisainist.

Lisaks stuudiole ja e-poele on Augusti uus kevad-suvi 2018 kollekstioon Eestis saadaval Reedes, disainipoes TALI, disainipoes Tallinn Design House ning Siluettis.

Alates 6. juunist on stuudios avatud Kärt Hammeri maalide näitusmüük. 

Lisa kommentaar