Asümmeetrilised mantlid

Tekstiilidisaineri Mare Kelpmani uus villaste mantlite kollektsioon Sophy sündis arhitektuursete rütmide, ajalooliste tekstiilimustrite ja põhjamaise pakase sümbioosist.

See on külma eest kaitsev kombinatsioon kunstist, värvimängust ning praktilisusest, silmatorkav ja omanäoline edasiarendus kevadel alustatud suureformaadilise mustri ideest. Värskes kollektsioonis on katsetatud asümmeetriat, millele on lisatud ülisuurusesse võimendatud krepp-muster.

Mantlite 100% villane kangas on nagu paks, turvaline ja soe tekk, mille sisse talvel mähkuda. Mare Kelpman tõdeb: „Soovisin, et lõpptulemuses oleks mustriosa nagu suur sall, mis kandjat kallistab.“

Uues kollektsioonis leidub mantleid kaheksas erinevas värvitoonis, samuti varieerub mustrite paigutus kangal. Lisaks erinevale mustrile, saab mängida ka pikkuste ning lõigetega, lõpptulemuseks on unikaalne, kordumatu ja tohutult soe ülerõivas.

Kelpman textile pood on avatud iga päev Telliskivi Loomelinnakus poetänaval (Telliskivi 60a) teisipäevast reedeni kell 11-19 ja laupäevast esmaspäevani kell 11-17.

Lisa kommentaar