Ära ole trend, ole sina ise

Uue sügistalvise kollektsiooniga rõhutab ELLEN RICHARD enesekindlat ja teadlikku trendide vältimise mõtteviisi ning näitab, kuidas saab klassikalisi rõivaid mänguliselt, huvitavalt ja teistmoodi kanda.

Iga uus kollektsioon ei tähenda uue trendi loomist ning sellega ei pea kaasnema tohutuid suunamuutusi, mis ülejärgmiseks hooajaks taaskord iganenud on. Ideaalne toode püsib aastaid värske ja on kombineeritav, luues seeläbi kandjale enesekindlust ja kinkides talle aega mõelda muid mõtteid, kui et mida taaskord suveks, sügiseks või talveks osta. “Miks me ajame trende taga kui trendikas olemine kuidagi meie iseloomu ei muuda, ei tee kellestki paremat inimest, avatumat suhtlejat, edukamat ettevõtjat või viljakamat loomeinimest? Kanname riideid, millel on lugu, mis püsib ja toetab meie tõekspidamisi, riideid, millega oleme koos kasvanud ja arenenud“. ELLEN RICHARD’i kollektsioon Natuur koosneb klassikalistest lõigetest, millele on brändile omaselt lisatud mänguruumi pakkuvaid detaile ja üllatusi. „Natuur sügiskollektsioon on mõeldud naisele, kes ühineb meie mõttemaailmaga – oleme enesekindlad ja loome ühe tootega uusi kombinatsioone! Klassikalist triiksärki, kimonot, kleiti ja pükse saab alati mänguliselt kanda, ning selleks pole vaja jälgida uusi suundi, vaid tunda rõõmu sellest, mis juba olemas!” – on brändi loojad Kristi Pärn ja Andreas Kübar ühisel arvamusel.

Kõik kollektsiooni tooted on valmistatud naturaalsetest kangastest, peamiselt on kasutatud villa ja puuvilla, uue toonina on valikus beež ja materjalina ajatu velvet.

ELLEN RICHARD’i sügiskollektsiooni leiad brändi Telliskivi Loomelinnaku stuudiopoest ja erinevate edasimüüjate juurest. Vaata lisa kodulehelt. Tooted on saadaval suurustes 34-40 ja hinnad algavad 149 eurost.

Facebook
Instagram
Veebileht

Lisa kommentaar