Amanjeda siidine mugavus

Katrin Kuldma seob Amanjeda by Katrin Kuldma 2014. aasta suvekollektsioon oli esmakordselt publiku ees 23. augustil Tallinnas Kadrioru lossis. Nüüd on kollektsioon, mida iseloomustab maailma kangaparemik, modernne disain, selge joon ja täpne istuvus, valmis kandmiseks.

Amanjeda 2014 suvekollektsioon on inspireeritud eksootilistest merereisidest. Siniste laguunide ja korallide koloriit väljendub õhulistes siidkangastes, mis on pärit Itaaliast, pika ajalooga siidipiirkonnast Comost. Sportlikum pool merelistest meeleoludest väljendub mugavate puuvillatrikotaazhide kasutamises kleitide ja toppidena ning uudse ideena on kleidid valmistatud shikkidest puvillase ja linase segustest, originaalis meeste särkide jaoks mõeldud, kangastest. Väga suur on valik pehmetest linastest mudeleid – kleidid, pluusid, haaremipüksid, klassikalise lõikega linased püksid.

Amanjeda suvekollektsiooni kaks vastanduvat meeleolu pakuvad kandmisrõõmu nii päevasteks toimetamiseks, sportlikeks ettevõtmisteks kui ka suvisteks pidustusteks.

Linlikult shikid ja sportlikult mugavad klassikalised tumesinise ja valge kombinatsioonid on aegumatud ja värsked. Puuvilla- ja linasegustest kangastest komplektid sobivad nii aktiivseks tegutsemiseks kui puhkuse nautimiseks.

Romantiliselt õhuliste ja värviküllaste siidkleitide, pikkade seelikute ja voogavate pluuside hõõguv koloriit konkureerib päikeseloojangutoonidega. Suvised viskoostrikotaazhist topid on säravalt smaragdrohelised, kirkad punased, oranzhid ja fuksiaroosad.

Amanjeda Stuudio uksed on avatud tööpäevadel kell 10.00 -19.00 aadressil A. Adamsoni 18, Tallinn.

Lisa kommentaar