Amanjeda mehelik elegants

Amanjeda by Katrin Kuldma 2014. aasta suvekollektsioon oli esmakordselt publiku ees 23. augustil Tallinnas Kadrioru lossis. Nüüd on kollektsioon, mida iseloomustab maailma kangaparemik, modernne disain, selge joon ja täpne istuvus, valmis tellimiseks. Uued kangakataloogid meie headelt partneritelt, Loro Piana’lt, Ermenegildo Zegna’lt ja Dormeuil’lt, on saabunud ning oma mõõtude ja soovide järgi ülikonna või pintsaku tellimiseks valmis.

57IMG_7221

Foto: Margus Amur

Varakevadisteks jahedateks päevadeks pakuvad Loro Piana kollektsoonid “Proposte Giacche” ja “Proposte Abiti” rikkalikku valikut tundlike disainidega ülikonnakangaid ning mõnusalt elgantse sportlikkusega pintsakukangaid, koostised on klassikalistest kergetest villakangastest sportlikult shikkide lina-, siidi- ja puuvillasegudeni.

Ermenegildo Zegna’lt on casual bleisrite kangad julgelt tugevate ja kontrastsete ruutudega. Kõrvuti avangardsete disainidega on Ermenegildo Zegna kollektsioonides tuntud kvaliteedis konservatiivsed ülikonnakangaste disainid. Dormeuil’lt on uueks kevadeks täielikult uuendatud “Dorsilk” kataloog, siit võib leida britilikke kevadiselt muretuid ja julgeid rõõmsates värvitoonides triibu- ja ruudumustreid.

Paljud eksklusiivsed materjalid on saadaval vaid limiteeritud kogustes, Eestis valmistatakse igat disaini ülikonna vaid ühe eksemplari.

Amanjeda kollektsioonid pakuvad nüüd kevadeks ja suveks kergeid sportlikke mudeleid kõrvuti superklassikaliste valikutega. Suvised puuvillased pintsakud on poolvoodriga ja pehme struktureerimata õlajoonega. Sobivad hästi nii suvisteks pidulikeks sündmusteks kui mugavalt vaid t-särgi peal kandmiseks.

AMANJEDA MEN – Summer 2014 sportlik ja sihikindel fotomodell on maailma esikümnes võistlev Laser klassi purjetaja Karl Martin Rammo

Amanjeda Stuudio uksed on avatud tööpäevadel kell 10.00 -19.00 aadressil A. Adamsoni 18, Tallinn.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar